By using this website, you authorize the company and third parties to use cookies to enhance your browsing experience and offer personalized content and advertisements.

For more info click here
  Język:
TELE System Group
GPSGO (TELE System distributor)
Electronics

TELE System (Poland)

 

GPSgoSpółka TELE System Electronic powstała w roku 1989 we Włoszech i od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją wszelkiego rodzaju sprzętu i akcesoriów do odbioru sygnałów satelitarnych. W 1994 roku w efekcie dynamicznego rozwoju i potrzeby poszerzenia asortymentu firmy doszło do fuzji z innymi włoskimi spółkami działającymi w branży elektronicznej: Elettrosat, Elettrotecnica De Poli oraz SC Electronic. Od tego momentu TELE System nieustannie rozwija się poszerzając swoją ofertę o najnowsze zdobycze technologiczne, często stosując awangardowe rozwiązania stawiające urządzenia TELE System o krok przed konkurencją.

Charakterystyczne dla marki TELE System od zawsze było nastawienie na nowoczesność, jakość wykonania oraz zadowolenie klienta osiągane poprzez wyjątkowo pro konsumenckie nastawienie w obsłudze posprzedażowej produktu. Połączenie powyższych cech z eleganckim i nowoczesnym, właściwym dla włoskich projektantów, designem oferowanych produktów, pozwoliło spółce osiągnąć ogólnoświatowy sukces.

Marka TELE System znana jest na całym świecie. Spółka ma swoje oddziały między innymi w USA, Meksyku, Brazylii, Indiach czy też Malezji oraz ogólnoświatową sieć dystrybucji. Ponadto jest spółką dominującą grupy kapitałowej w skład której wchodzą spółki z takich krajów jak USA, Holandia, Francja, Węgry, Meksyk. Kilka lat temu TELE System Electronic przejęła słynną w Europie markę FUBA, której produkty cieszą się niezwykłą renomą wśród specjalistów z branży TV-SAT. W Polsce, na początku lat 2000 TELE System współpracował z Cyfrą , której abonenci w znacznej części do dziś korzystają z anten satelitarnych z linii ECONOMY.

Czytaj dalej...

O Firmie TELE SystemKontakt